Bizi Tanıyın

Doktor Hüseyin Ceyberi 1991 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun oldu. Aynı yıl Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi kadın hastalıkları ve doğum anabilim dalında ihtisas eğitimine başladı.
1996 Ekim ayında ihtisas eğitimi bitti ve 1997 Şubat ayında Bornova’da kendi kliniğini açtı. Bu süreç içinde laparoskopi ve histeroskopy eğitimlerini tamamladı.

2012 yılında İstanbul Doğal Doğum Akademisi ile tanıştı ve bu süreç onun için bir dönüm noktası oldu. Çünkü doğuma olan bakış ve inancı daha da güçlendi doğumlarda bebeğin de söz sahibi olduğuna inandı.

2014 yılında İDA ‘da dokuz aylık bir eğitim sonrası doğal doğum eğitmen sertifikasını aldı. çeşitli doğuma hazırlık kursları düzenledi ve halen doğal doğum, Doğuma hazırlık seminerleri devam etmektedir.

Doktor Ceyberi, 2018 yılında CİSED (Cinsel Sağlık Enstitüsü Derneği)‘nde Cinsel Terapi eğitimi aldı. Bu eğitim ile birlikte toplumumuzda gizlenen veya görmemezlikten gelinen bir çok cinsel sorununun tedavisinin mümkün olduğu bilinciyle cinsel sağlık, cinsel işlev bozuklukları konularını da ele almaya başladı. Doktor Ceyberi, sağlıklı, mutlu ve özgüveni yerinde olan yeni nesillerin var olması için cinsellik, gebelik ve doğum anının önemini her platformda vurgulamaktadır.